Apartamento Em Caldas Novas
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Apartamento Em Caldas Novas med 1 sovrum, som har en privat trädgård, ligger 2 km från Jardim Japones. Cirka 10 minuters bilfärd från den 36 m² stora lägenheten hittar du Serra Verde Shopping.
Den här lägenheten har ett behändigt läge, i närheten av Museu de Cera Caldas Novas. Gästerna kan besöka Zuum Disco Club mindre än 400 meter bort. Apartamento Em Caldas Novas erbjuder närhet till Clube Privé, som ligger cirka 5 minuters promenad bort.
Ett komplett kök finns också tillgängligt för gästerna. Det tar 10 minuter att köra till Caldas Novas. Det finns också en privat pool som gästerna kan koppla av i.
- Lokala sevärdheter
- 1ª Casa de Caldas Novas791 km
- Liberty Square289 km
- Lagoa Thermas Clube790 km
- Praça Primavera738 km
- Kitakas Center Park770 km
- Museu de Cera Caldas Novas262 km
- Praca Mestre Orlando893 km
- Zuum Disco Club318 km
- TECA - Museum Of Hot Waters1016 km
- Flygplatser
- Caldas Novas Flygplats4,6 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Husdjur tillåtna
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vilka populära sevärdheter ligger nära Apartamento Em Caldas Novas?
Clube Privé samt Museu de Cera Caldas Novas är några av de sevärdheter som ligger i närheten av Apartamento Em Caldas Novas. - ❓
Hur många gäster kan bo på Apartamento Em Caldas Novas?
Upp till 4 gäster kan bo på Apartamento Em Caldas Novas. - ❓
Har Apartamento Em Caldas Novas en pool på plats?
Apartamento Em Caldas Novas har en privat pool.